Досвід. Надійність. Іновації.

Конструкція

Особливості кровоспинного турнікету Т.А.Т.

Модель №1

 

1.Металеві комплектуючі виконані з міцного сплаву та вкриті фарбою проти іржавіння.

Металева фурнітура: пряжка, фіксуючий трикутник, зʼєднувальний прямокутник

  • виконані з легкого та надміцного сплаву, шляхом штампування промисловим способом
  • краї деталей згладжені на спеціальному устаткуванні для попередження подряпин, порізів та пошкодження деталей з тканини, рук користувачів

Ліпка стрічка по боках покращує фіксацію ручки, фіксуючого трикутника та слугує для позначення часу накладання турнікету.

 

2. Ручка турнікету виконана з армованого пластику, що надає їй надміцних властивостей.

Ручка турнікету полегшена, виконана з армованого пластику, який витримує надвеликі навантаження та не змінює свої властивості у діапазоні температур від -100 до + 300 градусів за Цельсієм.

Внутрішня стропа з нейлону шириною 25 мм, подвійна, видає при закручуванні навантаження більше 1200 мм.рт.ст. на розтяг – це в 6 разів більше, ніж потрібно для перетиснення артеріі на нижній кінцівці та зупинки кровотечі.

Саме від міцності цієї стрічки залежить ефективна робота турнікета по зупинці кровотечі та надійне утримання необхідного тиску впродовж всього періоду накладання турнікету.

Важливо! Внутрішня стрічка – яка виконує роботу по стягуванню турнікету та перетисканню артерії, вмонтована в корпус турнікету на повну довжину, що дозволяє  працювати турнікету ефективно навіть на кінцівках з дуже великою окружністю – до 83 см.

Ручка турнікету та стрічка “анатомічно” підігнані один до одного за рахунок отвору для стрічки в ручці, який відповідає товщині стрічки та не дозволяє її перекручуватись у тонку мотузку, що підвищує ефективність роботи турнікету та зменшує травмування мʼяких тканин (мʼязів, нервів та судин у місті накладання турнікета).

3. Захист мʼяких тканин від травмування під час скручування турнікету забезпечує еластична вкладка  з поліпропілену під стрічкою. 

Вкладка з міцного та гнучкого пластику вставлена у основу під внутрішньою стрічкою, фіксована до неї окремими строчками.

Під час закручування ручки турнікету внутрішня стрічка створює жмутик, який своєю основою може захоплювати підлеглі тканини. Якщо турнікети накладати на оголене тіло, то може защемлюватись шкіра.

Для запобігання травматизації мʼяких тканин ми розробили спеціальну вставку з гнучкого пластику, яка захищає мʼякі тканини під турнікетом та утримує форму при його стисканні внутрішньою стрічкою.

 

 

4. Універсальна липучка 2 в 1 та зручний кутик для заправляння в пряжку.

Універсальна липучка 2 в 1 в турнікеті дає можливість простої фіксації турнікета навколо кінцівки в будь-якому місці, що важливо полегшує його використання у стресовій ситуації на полі бою або під час надзвичайних ситуацій та катастроф.

Зручний кутик, який формується з основної стрічки та додатково прошивається, є надійним та зручним в експлуатації та добре заправляється у пряжку, що також полегшує користування турнікетом та пришвидшує час його накладання.

 

 

5. Міцна основна ремінна стрічка здатна витримувати великі навантаження.

Важливо! Внутрішня стрічка – яка виконує роботу по стягуванню турнікету та перетисканню артерії, вмонтована в корпус турнікету на повну довжину, що дозволяє  працювати турнікету ефективно навіть на кінцівках з дуже великою окружністю.